درباره طرح پرداز پایا

تجهیز طرح پرداز پایا

راهکارهای جامع دکوراسیون داخلی

گاهی پیش می‌آید که سازندگان و مجریان دکوراسیون داخلی، پروژه‌ها را بدون تجهیزات کامل تحویل می‌دهند و در نهایت مشتریان مجبور می‌شود خود، اقدام به خریداری برخی اقلام کنند که این کار به دلیل عدم شناخت کافی آن‌ها در این زمینه، بسیار پر هزینه و زمان‌بر خواهد بود. علاوه بر این به علت تفاوت دیدگاه مشتری و طراحان، این اتفاق پیش می‌آید که با افزودن اکسسوری‌های تازه، هارمونی طرح اولیه از میان می‌رود و زیبایی‌شناسی پروژه صدمه می‌بیند.

تحویل با اکسسوری و کالاهای جانبی

طرح پرداز پایا با آگاهی از چنین مواردی، برای حفظ معیارهای حرفه‌ای خود در صنعت دکوراسیون داخلی و رضایت هر چه بیشتر مشتریان، همواره این تعهد را داده است که پروژه‌ها را با تجهیزات کامل از قبیل اکسسوری و کالاهای جانبی تحویل دهد. از این نظر مشتریان هنگام تحویل کار با اطمینان خاطری مضاعف، هیچ‌گونه نگرانی نسبت به تهیه وسایل جانبی نخواهند داشت. همچنین واحد خدمات پس از فروش پایا، در طول سال‌های استفاده از محصولات در کنار مشتریان پایا خواهد بود و این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند که در صورت نیاز به لوازم جانبی، در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت تأمین این لوازم اقدام کند. این گونه علاوه بر تکریم و احترام به مشتریان گرامی، بار دیگر به آن‌ها خاطرنشان می‌شود که در انتخاب شرکت طراح دکوراسیون داخلی تصمیم صحیحی گرفته‌اند.

در طراحی دکوراسیون داخلی، اکسسوری‌ها با وجود ظاهر کوچک، نقش بسیار اساسی و کاربردی در شکل‌دهی و پویایی مکان و ایجاد انرژی در فضا دارند. به همین علت بهتر است در طراحی و چیدمان آن‌ها دقت کافی به عمل آید و این کار توسط کارشناسان خبره انجام شود. در طرح‌ پرداز پایا طراحی این قبیل اکسسوری‌ها کاملاً منطبق با زیباشناسی مکان و مناسبات پروژه انجام می‌شود. با نگاهی به پروژه‌های طرح پرداز پایا متوجه خواهید شد که اکسسوری‌ها با چه هارمونی هوشمندانه و هنرمندانه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند.