نمونه پروژه های پارتیشن اداری شرکت طرح پرداز

پارتیشن ها امروزه یکی از عناصر مهم و تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری و کاری هستند. جداسازی هر فضا و اختصاص فضایی مجزا برای هر بخش از محیط کار می تواند تاثیر به سزایی بر شکل ظاهری دکوراسیون داخلی داشته باشد. همچنین ایجاد فضایی مجزا برای هر یک از کارکنان، باعث بوجود آمدن حریم خصوصی و فضای مناسب برای کار کردن آن هاست. پارتیشن ها فضای کمتری را اشغال می کنند و محیط کار را شفاف تر می سازند وارتباط بهتری بین فضاهای مختلف برقرار می کنند.

برای تقسیم بندی فضاها می توانید از پارتیشن اداری مدرن استفاده کنید. امروزه در و دیوار در طراحی داخلی بسیار کمتر از گذشته استفاده می شود و تقریبا می توان گفت در بسیاری از موارد از طراحی حذف می شوند. پارتیشن اداری جایگزین مناسبی برای این تقسیم بندی است. چرا که هم فضاها را از هم تفکیک می کند و هم ارتباط مناسبی بین قسمت های مختلف برقرار می کند و علاوه بر این شفافیت در محیط کار به بهبود ارتباطات کاری کمک قابل توجهی می کند.


نمونه پارتیشن های اداری اجرا شده توسط شرکت طرح پرداز پایا

* پارتیشن اداری ام دی اف *

پارتیشن اداری ام دی اف همانطور که از نامش پیداست دارای قاب ام دی اف می باشد.در رنگ ها و روکش های مختلفی می تواند ایجاد شوند. ساخت این پارتیشن کار دشواری نیست و از نظر وزنی بسیار سبک می باشد.همچنین پارتیشن MDF در برابر پوسیدگی، سایش و قارچ از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.
به مجموعه پارتیشن‌هایی که در ساخت آن ها از فریم آلومینیوم استفاده می شود, پارتیشن‌ آلومینیومی گفته می‌شود.این نوع پارتیشن اداری را می توان با انواع دیگر ترکیب کرد. به عنوان مثال شیشه سکوریت ساده و یا ام دی اف و کرکره و… که می تواند به زیبایی و کاربرد این پارتیشن ها بیافزاید.

* پارتیشن تمام شیشه ای یا فریم لس *

پارتیشن تمام شیشه ای یا فریم لس: همانطور که از نام این سبک پارتیشن شیشه‌ای مشخص است، نکته حائز اهمیت آن، استفاده حداقلی از پروفیل در ساختار این نوع پارتیشن است.
در این سبک پارتیشن شیشه‌ای، پروفیل‌ها حداقل فضا را اشغال می‌کنند و فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد، هم‌چنین وضوح، دید و شفافیت بیشتری را به ارمغان می‌آورد.

* پارتیشن های آلومینیومی *

به مجموعه پارتیشن‌هایی که در ساخت آن ها از فریم آلومینیوم استفاده می شود, پارتیشن‌ آلومینیومی گفته می‌شود.این نوع پارتیشن اداری را می توان با انواع دیگر ترکیب کرد. به عنوان مثال شیشه سکوریت ساده و یا ام دی اف و کرکره و… که می تواند به زیبایی و کاربرد این پارتیشن ها بیافزاید.

* پارتيشن اداري مدرن *

در طراحی های مدرن فضاهای اداری می توان طرح های خاصی برای پارتیشن ها در نظر گرفت تا بخشی از دکوراسیون داخلی فضا شوند. اگر کمی خارج از روش معمول فکر کنید و متفاوت عمل کنید می توانید دکوراسیونی منحصر بفرد خلق نمایید.همیشه به دنبال پارتیشن اداری شیشه ای یا آلومینیومی نباشید. با چند فلاور باکس بزرگ نیز می توانید جداسازی فضا را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

* نصب پارتیشن اداری *

ابتدا ریل ها و قیدها و ستون ها در جای خود محکم شده و بعد دیواره ها و درب و پنجره پارتیشن به آن متصل می شوند. بعد از نصب شدن درب ها باید اقدام به نصب و اتصال سازه نهایی شده به زمین کرد. البته این اتصال بهتر است از قسمت پایین آغاز شود که اگر لازم شد مشکلاتی از جمله شیب زمین با استفاده از خود پارتیشن برطرف شود.

* قيمت پارتيشن اداري *

قیمت انواع پارتیشن با توجه ملاک ها و معیارهای خاصی تعیین می شود. یکی از مهم ترین آن ها متراژ می باشد. بعد از متراژ برای تعیین قیمت انواع پارتیشن باید به سراغ کاربری پارتیشن رفت. انواع پارتیشن های اداری ، خانگی و … قیمت های گوناگونی دارند. همچنین جنس پارتیشن و مقدار یراق آلات به کار رفته در آن نیز در قیمت ها تاثیرگذار است. پارتیشن های چوبی با توجه به نوع چوب به کار رفته در آن قیمت گذاری می شوند و قیمت پارتیشن های شیشه ای نیز بسته به تک جداره یا دو جداره بودن آن متفاوت است. متحرک و یا ثابت بودن پارتیشن ها نیز از عوامل موثر در تعیین قیمت پارتیشن هاست.

نمونه پارتیشن فریم لس
نمونه هایی از پارتیشن ام دی اف
سوالات متداول
پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری یک نوع دیوار جداکننده فضا است که برای تقسیم بندی محیط های اداری از آن استفاده می شود این دیوار میتواند ثابت یا متحرک باشد

ادامه...
پارتیشن اداری چند نوع است؟

پارتیشن اداری در دو نوع تک جداره و دو جداره از متریال آلومینیوم MDF و شیشه ساخته می شود

ادامه...
ارزان ترین و گران ترین روش پارتیشن بندی اداری کدام است؟

قیمت پارتیشن به جنس بدنه ، فریم ، داشتن شیشه ، پرده ، تعداد جداره پارتیشن ( یک جداره و یا دو جداره بودن) و تعداد درب های لازم برای پارتیشن ها بستگی دارد.

ادامه...
طراحی و نصب و اجرای پارتیشن چقدر طول میکشد؟

زمان دقیق اجرای پروژه بستگی به متراژ و نوع پارتیشن دارد ، معمولا طراحی و اجرای پارتیشن ها یک هفته طول می کشد

ادامه...