درباره طرح پرداز پایا

تامین طرح پرداز پایا

راهکارهای جامع دکورسیون داخلی

 استفاده از قطعات و متریال اصل و استاندارد، شرطی مهم برای تضمین کیفیت و عمر مفید پروژه‌های دکوراسیون داخلی است. بنابراین انتخاب و تشخیص متریال و قطعات اصلی از تقلبی، در شرکت‌های دکوراسیون داخلی، یک تخصص محسوب می‌شود که لازمه آن شناخت کافی از بازار و آشنایی با ملزومات این حرفه است.

سفارش مستقیم و تأمین متریال و قطعات اصل

از آنجایی که شرکت طرح پرداز پایا در حجم وسیع و گسترده‌ای، پروژه‌های دکوراسیون داخلی را انجام می‌دهد؛ در زمینه تأمین قطعات ساز و کار اختصاصی خود را دارد و تمام متریال از جمله پوشش سقف، کف، نور و یراق‌آلات را با سفارش مستقیم از بهترین برندهای تولیدکننده‌ صنعت دکوراسیون داخلی خریداری می‌کند. پس از خریداری، تمامی اقلام در واحد کنترل کیفی طرح پرداز پایا به وسیله تجهیزات فنی و نیروهای آموزش دیده و کاردان بررسی می‌شوند تا صحت و کیفیت‌شان مورد تائید قرار بگیرد. پس از طی این مرحله، اقلام خریداری شده متناسب با پروژه‌های در دست تولید و با توجه به نوع طراحی، شرایط و نیاز آن‌ها، در اختیار مجریان و نیروهای تولید پروژه‌ها قرار می‌گیرند. با استفاده از قطعات اصل روند اجرای پروژه‌ها با سهولت و اطمینان بیشتری پیش می‌رود که در نهایت منجر به تولید آثاری چشم‌نواز، مقاوم و استاندارد می‌شود و این همان مهمی است که طرح پرداز پایا در طول بیش از یک دهه فعالیت خود به طور پیوسته آن را دنبال کرده است.

همچنین برای اطمینان بیشتر مشتریان ارجمند و ارتقا سطح کیفی محصولات، تمامی قطعات مصرفی در پروژه‌ها، توسط طرح پرداز پایا، گارانتی می‌شوند. مهر ضمانت پایا نشانی از راحتی، کیفیت بالا و رعایت تمام استاندارهای لازم است و خوشبختانه تجربه چند سال اخیر شرکت پایا و مشتریان در زمینه تأمین متریال و قطعات نشان داده است که این اقلام از کیفیت و طول عمر بسیار مناسبی برخوردار بوده‌اند و کم‌تر نیازی به تعمیر یا تعویض داشته‌اند.

اگر شما برای تأمین متریال و قطعات پروژه‌هایتان نیاز به مشورت و یا خرید دارید، می‌توانید با واحد تأمین طرح پرداز پایا تماس بگیرید.