درباره طرح پرداز پایا

گارانتی طرح پرداز پایا

راهکارهای جامع دکورسیون داخلی

بسیاری از خریداران پیش از هر تصمیم خرید، ابتدا به سراغ بخش گارانتی کالا می‌روند تا نسبت به تضمین کیفیت آن مطمئن شوند. با توجه به استفاده مدام و روزانه اقلام مصرفی در صنعت دکوراسیون داخلی، گارانتی در این صنعت از اهمیت فراوانی برخوردار است و شرکت‌های این حوزه در تلاش‌اند تا با گسترش خدمات پس از فروش و گارانتی خود موجب رضایتمندی و اعتماد هر چه بیشتر مشتریان شوند.

یک‌سال گارانتی

بر همین اساس طرح پرداز پایا تمام محصولات و کلیه اقلام تحویلی خود را طبق پیش فاکتور و فاکتور نهایی تا یک‌سال گارانتی می‌کند. همچنین به غیر از موارد پیش‌بینی شده در برگه گارانتی، چنانچه محصولات پایا دچار هر‌گونه ایرادی شوند، طرح پرداز پایا نسبت به طرف نمودن آن اقدام خواهد کرد؛ هر چند که با توجه به تکنولوژی قدرتمند ساخت، رعایت استانداردها و کیفیت بسیار بالای محصولات، وجود نقص احتمالی به ندرت گزارش شده است.

ده سال خدمات پس از فروش

در نظر گرفتن ده سال خدمات پس از فروش برای تمام محصولات پایا، بیانگر آن است که برای طرح پرداز پایا، فروش پایان کار نیست که آغاز یک مراوده دوستانه میان این شرکت و مشتریانش است. علاوه بر این پاسخ‌گویی شایسته و ارائه خدمات مناسب و با کیفیت بخشی از رسالت ذاتی طرح پرداز پایا و حق مشتریان گران‌قدر است و نمی‌توان بر آن زمانی قائل شد.

برای استفاده هر چه بهتر از خدمات گارانتی پایا به این موارد توجه کنید:

  • مدت اعتبار گارانتی یک‌سال و خدمات پس از فروش ده سال است.
  • گارانتی تنها در صورت داشتن برچسب شماره سریال، امضاء مجاز و مهر شرکت معتبر است.
  • در طی مدت گارانتی یک‌بار جابه جایی و تغییر شامل خدمات گارانتی می‌شود.
  • اعتبار گارانتی منوط به تغییر و جابه‌جایی توسط پرسنل نصب پایا است.
  • به غیر از آب گرفتگی و حوادث طبیعی سایر موارد شامل گارانتی می‌شود.
  • تاریخ شروع گارانتی از زمان نصب توسط کارشناس فنی پایا آغاز می‌گردد.